Inka

Video klipas apie Inką


UAB „Inka“ jau 17 metų teikia profesionalias elektrotechnikos darbų, procesų automatizavimo, telemetrijos bei šiluminės energetikos paslaugas. Bendrovės kuriamos bei diegiamos verdančio sluoksnio technologijos pasižymi drąsiais bei unikaliais sprendimais, keliančiais energetikos sistemų efektyvumą. Tai ypač aktualu šiais laikais, kuomet naftos bei dujų kainos kyla neprognozuojamu greičiu. „Inka“ verdančio sluoksnio technologijų sprendimai leidžia efektyviai sudeginti bei energija paversti sunkiai deginamas kuro rūšis, taip taupant kaštus.

Dirbdami stengiamės įsigilinti į individualią kiekvieno kliento situaciją bei ją išanalizavę siūlome unikalius sprendimus, kuriančius klientams pridėtinę vertę. Betarpiškas bendravimas su kiekvienu klientu bei įsigilinimas į jų poreikius leido mums tapti savo srities lyderiais. Todėl, net ir augdami bei plėsdamiesi, neužmirštame savo sėkmės pagrindų, nuodugniai įsigilindami į kiekvieno kliento poreikius.

Turime patikimus partnerius užsienyje ir Lietuvoje, gaminančius įvairią šiluminės energetikos, elektrotechnikos ir kt. įrangą, todėl prireikus, klientams siūlome kompleksinius sprendimus.

Tarp mūsų klientų – stambios Lietuvos pramonės, žemės ūkio, energetikos ir kitų sektorių bendrovės bei valstybinės institucijos.

   

© 2019 UAB Inka. Visos teisės saugomos. Dizainas TAPE